O nas

Spotkania biznesowe ☆ rodzinny wypad w Góry Orlickie ☆ weekend we dwoje

Pensjonat Alaska Zieleniec

Pensjonat Przystanek Alaska jest częścią kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego Mieszko w Zieleńcu. Razem tworzymy znakomite warunki dla uprawiania narciarstwa. Noclegi znajdują się około 400 m od pierwszych z naszych wyciągów narciarskich, a po godzinach czynnego uprawiania sportu można u nas skorzystać z różnych form regeneracji biologicznej.

POJEDYNCZE
ŁÓŻKA

ŁAZIENKA

TELEWIZOR

RĘCZNIKI

LAMPKA
NOCNA

SZAFA
NA UBRANIA

Miłośnicy nart lub snowboardu chwalą sobie tutejszą zorganizowaną strukturę wyciągów i stoków zjazdowych. W pobliżu znajduje się wygodna kolejka linowa z miejscami dla 4 osób. Są też 4 wyciągi talerzykowe. Ponadto tuż przy pensjonacie znajdują się polsko-czeskie trasy biegowe. Nawet jeżeli Państwa plany wakacji w górach nie przewidywały jazdy na nartach, to jednak pod wpływem widoku narciarzy szusujących po zielenieckich stokach mogą Państwo zmienić zdanie. Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego wraz z instruktorami czeka na nowych adeptów narciarstwa. Wypożyczalnia dobrze posłuży również doświadczonym narciarzom – znajduje się tam kompletny i w pełni profesjonalny sprzęt sportowy. Nasi goście otrzymują 15% rabatu na korzystanie z wypożyczalnia oraz 25% rabatu na karnety narciarskie.

POKÓJ
2 OSOBOWY

POKÓJ
3 OSOBOWY

POKÓJ
4 OSOBOWY

POKÓJ
5 OSOBOWY

SALA KONFERENCYJNA

Nasz pensjonat jest otwarty na ludzi ze świata biznesu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań, które muszą być spełnione, aby rozmowy biznesowe przyniosły oczekiwane efekty. Wiemy też, że miejsce spotkania jest jedną z kluczowych spraw, które należy brać pod uwagę.

Kameralna sala konferencyjna mogąca pomieścić do 40 osób ma możliwość aranżacji względem potrzeb oraz liczby osób biorących udział w konferencji. Sala jest klimatyzowana i wyposażona w niezbędny sprzęt techniczny

RZUTNIK

MONITOR

FLIPCHART

KĄCIK ZABAW
DLA DZIECI

Strefa Spa

Gdy za oknem widać ośnieżone szczyty Sudetów, a w gabinecie SPA temperatura i wilgotność nakazują myśleć raczej o klimacie tropikalnym, oddziaływanie terapeutyczne każdego zabiegu przewyższa najśmielsze oczekiwania. Nasze myśli są spokojne, nasze ciała odnajdują nowe pokłady energii.

Pensjonat Przystanek Alaska oferuje niezapomniane wrażenia z górskiego SPA:

SAUNA
SUCHA

SAUNA
PAROWA

JACUZZI

GABINET
MASAŻU

NATRYSK

SZATNIA

Restauracja

Sala restauracyjna z widokiem na gór, Restauracja serwuje obiadokolacje i śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Do dyspozycji gości jest bar z dodatkowym menu, napojami ciepłymi i zimnymi i z alkoholami

BUFET
SZWEDZKI

ŚNIADANIA

OBIADOKOLACJE

BAR

PRZESTRONNA SALA

MIEJSCE SPOTKAŃ

OPINIE KLIENTÓW